تبلیغات
خرید رایگان جم (الماس) - معرفی ساختمانها و استراتژیهای حمله و دفاع در بازی کلش آف کلنز
 
درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : kian km
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
خرید رایگان جم (الماس)
جم رایگان
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
clash

معرفی ساختمانها و استراتژیهای حمله و دفاع در بازی کلش آف کلنز

در این پست میخواهیم تمام ساختمانها و تله ها در بازی کلش آف کلنز و هر چه در مورد آنها میدانیم برای شما شرح دهیم و تمامی استراتژیهای حمله و دفاع در بازی کلش آف کلنز clash of clans را که بسیار هم کاربردی هستند را به شما آموزش دهیم . کامنتهای شما دوستان ما را در ادامه پستهای این چنینی ترغیب میکند.


 

1- ساختمانهای دفاعی defense

2- ساختمانهای مربوط به منابع resources

3- ساختمانهای ارتش Army

4- و دیگر ساختمانها

 


 

حال در زیر به توضیحی مختصر در مورد هر یک میپردازیم.

 

1– ساختمان های دفاعی defense :

250px-MPB-Defense3

ساختمانهای دفاعی وظیفه دفاع از کاپ های به دست آمده در جنگها و دفاع ها و نیز منابع شما نظیر طلا و اکسیر را بر عهده دارند.

هر کدام از این سازه ها نقاط قوت و ضعف مختص به خود را دارند و جایگیری مناسب و هوشمندانه آنها در دهکده شما میتواند به نقاط قوت آنها بیفزاید یا از نقاط ضعف آن بکاهد. برای مثال سازه ی Mortar 100px-Mortar8شعاع دفاعی کمی دارد ولی آنقدر بمب افکن قدرتمندی است که برای از بین بردن دشمنان زمینی بسیار مفید عمل میکند. اما نقطه ضعف آن اینست که تا 4 مربع یا کاشی بعد از خود را نمی تواند بزند و همینطور دشمنان هوایی را نمیتواند مورد اصابت قرار دهد. بنابراین باید آن را در مرکز دهکده خود قرار دهید و در عین حال از آن به کمک air defense 100px-Air_Defense8محافظت کنید. از طرف دیگر cannon 130px-Cannon12 و archer tower  100px-Archer_Tower11 با اینکه قدرت صدمه کمتری نسبت به mortar دارند ولی سریعتر و موثر تر میتوانند هدف را از بین ببرند. wizard tower 100px-Wizard_Tower8نیز به شدت قدرتمند است . تنها ضعف آن اینست که در شعاع خیلی کوچکی میتواند صدمه بزند.

این ساختمانهای دفاعی عبارتند از : 

Cannon • Archer Tower • Mortar • Air Defense • Wizard Tower  Hidden Tesla • X-Bow • Inferno Tower • Walls • Traps : Bomb • Spring Trap • Giant Bomb • Air Bomb • Seeking Air Mine

130px-Cannon12100px-Archer_Tower11100px-Mortar8100px-Air_Defense8100px-Wizard_Tower8100px-HiddenTesla8100px-Xbow4100px-Inferno2  100px-Wall11     120px-Bomb590px-Spring_trap  100px-Giantbomb3and490px-Seeking_Air_Mine-transparentAirbomb3and4

 

عکس این سازه ها به ترتیب اسم آنها در بالا ، از راست به چپ مشاهده مینمایید. لازم به ذکر است که عکس های بالا لول ماکزیمم هر کدام از سازه ها هستند.

حالا به توضیحی مختصر از هر کدام از سازه های دفاعی میپردازیم.

بمب افکن ها cannons :

130px-Cannon12

در زیر روند تغییرات cannon را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

cannon update

 

cannon اولین سازه دفاعی است که هر کسی هنگام شروع بازی آن را میسازد.

این سازه ارزانترین و سریعترین سازه دفاعی برای آپدیت شدن در مراحل پایین است .

این سازه میتواند تمامی دشمنان زمینی را بزند . این سازه قابلیت زدن هدف های هوایی را ندارد.

توصیه هایی در هنگام دفاع :

این سازه در شعاع خیلی وسیعی قادر به حمله و دفاع بوده و در نتیجه مناسب برای از بین بردن دشمنانی است که قصد تخریب دیوارها را دارند.

این سازه برای از بین بردن غول ها Giant ها هنگام حمله کردن آنها به mortar و wizard tower است . بنابراین سعی کنید همیشه این دو سازه دفاعی را در تیررس cannon هایتان قرار دهید.

سعی کنید همیشه cannon هایتان را در محافظت و در شعاع و تیررس air defense یا archer tower یا wizard tower ها قرار دهید چرا که cannon ها نمیتوانند دشمنان هوایی را بزنند و در نتیجه سازه های هوایی دیگر که نام بردیم، به شما کمک خواهند کرد.

توصیه هایی در هنگام حمله :

دقت داشته باشید که cannon ها فقط میتوانند یک دشمن را مورد هدف قرار دهند . در نتیجه حمله به cannon ها با یک گروه از barbarian ها یا archer ها بسیار مفید است.

جدول زیر نشان میدهد که در هر مرحله از آپدیت town hall ، شما مجاز به داشتن چند cannon هستید :

 

لول town hall 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد cannon های مجاز 2 2 2 2 3 3 5 5 5 6

 

سازه دفاعی برج تیرانداز Archer Tower :

Archer_Tower12

در زیر روند تغییرات Archer Tower را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

archer update

 

این سازه دفاعی بسیار قدرتمند و مفید است . مفید از این لحاظ که شعاع دفاعی بسیار بالایی دارد و اینکه هم دشمنان هوایی و هم زمینی را مورد اصابت قرار میدهد.

بنابراین با توجه به شعاع دفاعی بالای آن میتواند در چهار گوشه دهکده قرار گیرد و با قدرت از آن دفاع کند. در نتیجه بهترین جا برای قرار دادن این سازه دفاعی بیرونی ترین قسمت دهکده است .

توصیه هایی در هنگام دفاع :

به شدت توصیه میشود که قبل از آپدیت کردن cannon هایتان به فکر آپدیت archer tower تان باشید. حتی اگر این آپدیت کردن طولانی تر و گرانتر از آپدیت کردن یک cannon باشد .

بسیار خوب است که این سازه را در نزدیکی mortar یا cannon قرار دهید و این ضعف آنها در حمله به حملات هوایی را بپوشانید.

توصیه هایی در هنگام حمله :

ضعف این سازه در اینست که تنها یه دشمن را در آن واحد میتواند بزند و در نتیجه اگر گروهی از بربرها یا تیراندازها به آن حمله کنند به راحتی میتوانند آن را از بین ببرند چرا که این سازه با یک دشمن مشغول است و تا او را نکشد سراغ کس دیگری نمیرود!

در هنگام حمله به شدمن، هیچ وقت بالون هایتان را در معرض archer tower قرار ندهید . چرا که بالون با سرعت پایینی که در حرکت دارد ، تا به مقصد برسد، به سرعت از بین میرود. بنابراین بهتر است هنگام حمله با بالون با یک گروه از بالون حمله کنید که هنگامی که archer tower با یک یا دو تا از بالون ها مشغول است بتوانید با بقیه بالون ها به سرعت آن را از بین ببرید. پس از آن بالون های شما به سراغ بقیه دهکده میروند. اگر چه که wizard tower ها میتوانند مصیبت باشند و میتوانید با دسته ای از تیراندازها کلکشان را بکنید!

 

جدول زیر نشان میدهد که در هر مرحله از آپدیت town hall ، شما مجاز به داشتن چند Archer Tower هستید :

Town Hall Level 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد archer tower های مجاز 0 1 1 2 3 3 4 5 6 7

 

در زیر نیز میتوانید روند تغییرات این سازه را در مراحل مختلف آپدیت و میزان منابع هزینه شده برای هر مرحله و قدرت هر مرحله را مشاهده نمایید :

Level  تخریب در هر ثانیه تخریب در هر ضربه  Hitpoints   میزان طلای مورد نیاز

Gold

 زمان آپدیت میزان تجربه به دست آمده  XP    لول town hall مورد نیاز برای آپدیت
1 11 11 400 1,000 15 دقیقه 30 2
2 15 15 450 2,000 30 دقیقه 42 2
3 19 19 500 5,000 45 دقیقه 51 3
4 25 25 550 20,000 4 ساعت 120 4
5 30 30 590 80,000 12 ساعت 207 5
6 35 35 610 180,000 1 روز 293 5
7 42 42 630 360,000 2 روز 415 6
8 48 48 660 720,000 3 روز 509 7
9 56 56 690 1,500,000 4 روز 587 8
10 65 65 720 2,500,000 5 روز 657 8
11 75 75 750 5,000,000 6 روز 720 9
12 86 86 790 7,500,000 7 روز 777 10

 

سازه دفاعی بمب افکن Mortar :

Mortar8

در زیر روند تغییرات Mortar را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

mortar update

این سازه یک سازه دفاعی سنگین است. اگر دشمنی در محدوده و تیررس این سازه قرار بگیرد با شدت بسیار زیادی از بین میرود.

بنابراین اگر گروهی از دشمنان مانند گروهی از بربر ها یا تیراندازها یا دزدها در تیررس آن باشند با تیرهای سهمگین این سازه به شدت از بین میروند.

این سازه تنها تا 4 کاشی میتواند دشمنان را بزند.

از آنجایی که mortar بیشتر از یک ثانیه وقت تلف میکند تا دشمنان را نشانه بگیرد و بزند در نتیجه دشمنان تند و تیزی مثل goblin یا دزد میتوانند به سرعت فرار کنند و در نتیجه تیرها را به خطا بزنند.

توصیه های هنگام دفاع:

دقت داشته باشید همیشه یک mortar را آپدیت کنید و همه را با هم آپدیت نکنید چرا که موقعی که کسی به شما حمله کند خیلی بد صدمه میبینید. چرا که mortar ها قدرت تخریب بالایی دارند و در دفاع به شما کمک میکنند.

از آنجایی که این سازه محدوده دفاعی کمی دارد بهتر است در پشت دیوارها از آن استفاده کنید تا بتواند به خوبی از ساختمانهای دیگرتان محافظت کند.

یک توصیه هوشمندانه اینست که با mortar های خود یک مثلث به دور مرکز دهکده تان درست کنید که بتوانند در هنگام حمله به شما، به یک نقطه ضربه بزنند و در نتیجه بیشترین دفاع را داشته باشید.

در هر مرحله ای که یک mortar قرار داشته باشد میتواند یک تیرانداز دشمن را در همان مرحله با یک تیر نابود کند. مثلاً mortar لول 1 میتواند با یک تیر دشمن تیرانداز یا archer مرحله 1 را نابود کند و به همین ترتیب…

ترکیب mortar و wizard tower با هم ترکیب بسیار خوبی است . چرا که wizard tower محدوده دفاعی کمی دارد و mortar با محدوده دفاعی بالاتر این ضعف را میپوشاند و در مقابل wizard tower با قابلیت حمله هوایی میتواند این ضعف mortar را در ناتوانی حمله هوایی بپوشاند.

به طور کلی قرار دادن mortar ها در کنار هم به طوری که محدوده دفاعی آنها هم پوشانی (نه به طور کامل) داشته باشد قدرت تخریب بسیار بالایی دارد و موثر است.

توصیه های هنگام حمله:

بربرها و دزدها به دلیل سرعت زیاد میتوانند هنگام حمله وارد نقطه کور mortar شوند و در نتیجه به تخریب دیگر جاها بپردازند.

ناتوانی این سازه در حمله هوایی میتواند باعث شود به راحتی و اگر در تیررس و محافظت air defense نباشد، توسط بالون ها و اژدها از بین برود.

جدول زیر نشان میدهد که در هر مرحله از آپدیت town hall ، شما مجاز به داشتن چند Mortar هستید :

Town Hall Level 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد Mortar های مجاز 0 0 1 1 1 2 3 4 4 4

سازه دفاعی دفاع هوایی Air Defense :

AirDefence8

در زیر روند تغییرات Air Defense را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

airdefense update

این سازه یکی از قویترین سازه هاست که قدرت حمله به دشمنان هوایی را دارد. بیشترین قدرت تخریب در ثانیه در بین سازه های هوایی را دارد.

این سازه تنها میتواند از حملات هوایی دفاع کند و قادر به دفاع در برابر حملات زمینی نیست و دشمنان زمینی خیلی راحت میتوانند آن را از بین ببرند.

این سازه تنها قابلیت حمله به یک دشمن در آن واحد را دارد.

توصیه هایی در هنگام دفاع :

این سازه قدرت تخریب و شعاع دفاعی بسیار بالایی دارد. بنابراین باید آنها را جایی قرار دهید که بیشترین قیمت دهکده تان را پوشش دهد. یک استراتژی خوب برای TOWN HALL مرحله 8 به بالا این است که آنها را به صورت راس های یک مثلث یا در مراحل بالاتر که 4 تا دارید، به صورت رئوس یک لوزی در اطراف TOWN HALL خود قرار دهید .

دقت کنید AIR DEFENSE برای دشمنان زمینی شما بهترین هدف هستند چرا که نمیتواند دشمنان زمینی را مورد حمله قرار دهد. از طرف دیگر سعی کنید ضعف WIZARD TOWER و MORTAR را که شعاع دفاعی کمی دارند را با در تیررس قرادادن این سازه بپوشانید.

بهتر است این سازه را پشت اولین سد دفاعی خود قرار دهید مثلاً در پشت CANNON یا ARCHER TOWER . به نحوی که بین دو سد دفاعیتان دیوار باشد.

این باعث میشود غول ها به راحتی Air Defense شما را نابود نکنند و HEALER ها به سرعت وارد عمل نشوند.

توصیه هایی در هنگام حمله :

در هنگام حمله مراقب Air Defenseها باشید . چرا که اولین تیری که به شما شلیک میشود از طرف این سازه است. بخصوص healer ها برای این سازه اهمیت و اولویت دارند.

سعی کنید در حمله هایتان تا Air Defense را از بین نبرده اید از بالون استفاده نکنید چرا که سرعت بالن کم است و با دو تیر از جانب Air Defense از همان فاصه دور، از بین میرود !

شما میتوانید با یک اژدها یا بالون Air Defense را سرگرم کنید و سپس با حمله زمینی این سازه را از پا در آورید.

بهترین راه برای از بین بردن Air Defense حمله گروهی با Minion MINION هاست. چرا که هم پرقدرتند هم اینکه Air Defense تنها میتواند در آن واحد یک دشمن هوایی را بزند.

 

جدول زیر نشان میدهد که در هر مرحله از آپدیت town hall ، شما مجاز به داشتن چند Air Defense هستید :

 

Town Hall Level 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد Air Defense های مجاز 0 0 0 1 1 1 2 3 4 4

سازه دفاعی Wizard Tower:

Wizard_Tower8

در زیر روند تغییرات Wizard Tower را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

wizard tower update

این سازه یه صخره کریستالی است که یک جادوگر روی آن قرار دارد .

قدرت تخریب در ثانیه این سازه از mortar کمتر است.

این سازه هم میتواند حملات زمینی و هم هوایی را خنثی کند.

mortar و wizard tower به خوبی مکمل هم خواهند بود. چرا که هریک میتواند ضعف دیگری را تامین کند.

به یاد داشته باشید برای حمله کردن به کار گرفتن یک غول و 5 تیرانداز به خوبی از پس این سازه بر می آیند.

توصیه هایی در هنگام دفاع :

بهترین جا برای قرار دادن wizard tower قراردادنش در کنار town hall است. چرا که قدرت بالایی دارد. از طرفی چون شعاع دفاعی کمی دارد بهتر است در بیرونی ترین قسمت دهکده تان قرار بگیرد.

استراتژی دیگر برای دفاع ، قرار دادن این سازه در کنار mortar است.چرا که هریک میتواند ضعف دیگری را تامین کند.

جای دیگر قراردادن آن کنار منابعتان برای حفاظت از آنها در مقابل دزدهاست.

بهتر است همیشه mortar و wizard tower در دید و راستای دفاعی یکدیگر باشند. به این صورت که در فواصل دور و تا رسیدن دشمنان، mortar به آنها حمله میکند و تا آنها به mortar نزدیک شوند ، wizard tower کلک آنها را میکند. خصوصاً در حملات هوایی که mortar در دفاع از آنها عاجز است.

توصیه هایی در هنگام حمله :

برای حمله سعی کنید از نیروهایی مثل بربرها و دزدها برای پرت کردن حواس wizard tower استفاده کنید و آن را با تیراندازهایتان از بین ببرید.

دقت کنید که wizard tower قابلیت حمله به صورت گروهی را دارد . اگر گروهی از بربرها را بفرستید همگی را میتواند گروهی نابود کند.

جدول زیر نشان میدهد که در هر مرحله از آپدیت town hall ، شما مجاز به داشتن چند wizard tower هستید :

Town Hall Level 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد wizard tower های مجاز 0 0 0 0 1 2 2 3 4 4

سازه دفاعی مخفی Hidden tesla

150px-Hidden_Tesla8

این سازه دفاعی مخفی ، هم دشمنان زمینی و هم هوایی را تهدید میکند . به این نحو که وقتی به اندازه کافی به آن نزدیک شوند، با قدرت کشنده برق آنها را نابود میکند.

در زیر روند تغییرات Hidden Tesla را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

tesla

تنها فرقی که این تله دفاعی با دیگر تله ها دارد اینست که نیاز به تعمیر ندارد.

این تله با آپدیت کردن به تاون هال لول 7 فعال میشود.

این تله تنها وقتی فعال میشود که دشمن به فاصله 6 کاشی یا کمتر از آن قرار داشته باشد.

دقت داشته باشید که این تله دفاعی بر روی P.E.K.K.A پکاها قدرت تخریب دو برابری نسبت به بقیه دشمنان دارد!

hidden tesla به اندازه ی یک مربع 2 در 2 کاشی جا میگیرد.

توصیه هایی در هنگام دفاع :

بهترین مزیت دفاعی hidden tesla اینست که برای دشمنان یک سورپرایز است و اگر در جای درستی قرار بگیرد میتوانند کاملاً نقشه های دشمن را شکست دهد.

متاسفانه خیلی از بازیکنان بازی کلش آف کلنز ، در طراحی دهکده خود مکانهایی را با فضای خالی قرار میدهند و در آن قسمتها بمب و hidden tesla قرار میدهند تا به خیال خود دشمن خود را گول بزنند . در حالیکه این حقه کاملاً لوس و قدیمی شده وبهتر است در جاهایی از تله ها استفاده کنید که بتوانید دشمن را به خوبی گول بزنید و قابل حدس نباشد.

مثلاً شما میتوانید به اندازه یک فضای 2 در 2 کاشی را درون سرزمین خود باز بگذارید که دشمن فکر کند حتماً در این نقطه باید تله ای وجود داشته باشد ، ولی به جای این فضای 2 در 2 ، تله ها را در جای دیگر قرار دهید . با این کار دشمن را گول میزنید و کاملاً شگفت زده خواهد شد و از آنجایی که فکر میکند تله ها در آن فضای خالیست ، راه دیگری را انتخاب میکند . میتوانید در آن راه دیگر تله هایتان را قرار بدهید !

دقت داشته باشید وقتی hidden tesla در حال آپگرید به لول بالاتر است ، مخفی نیست و همه میتوانند آن را ببینند . بنابراین قبل از آپدیت کردن جای اصلی آن را عوض کنید و پس از آپدیت به جای اصلی برگردانید.

بسیاری از بازیکنان لول بالای بازی کلش آف کلنز ، hidden tesla های خود را نزدیک تاون هالشان قرار میدهند.

توصیه هایی در هنگام حمله :

همیشه قبل از حمله ، مکانهای محتمل به وجود تله ها و hidden tesla را بررسی کنید سپس حمله کنید. دقت داشته باشید تا وقتی به hidden tesla نزدیک نشوید فعال نمیشود و خوشبختانه نقطه دید وسیعی ندارد و به راحتی میتوانید از فعال شدن آن جلوگیری کنید.

هر جا ، جای خالی 2 در 2 دیدید باید به وجود hidden tesla در آن نقطه شک کنید. قبل از حمله تاون هال رقیب را بررسی کنید و به یاد داشته باشید hidden tesla تنها از تاون هال لول 7 به بعد فعال میشود . بنابراین اگر تاون هال کسی که به آن حمله میکنید لول 6 است بدانید که حتماً بمب در آنجا کار گذاشته شده و با حرام کردن یک سرباز میتوانید از شر آن بمب خلاص شوید.

اگر شانس این را دارید که قبل از حمله ، دهکده حریفتان را ببینید ( مثل انتقام گرتن از کسی که به شما حمله کرده ) بهتر است به حرکت کارگر هایش دقت کنید . اگر روی نقاط خالی حرکت کنند یعنی در آنجا hidden tesla کار گذاشته نشده است!

دقت داشته باشید spell رعد و برق روی hidden tesla ای که هنوز ظاهر نشده تاثیری نخواهد داشت.

لول town hall 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد hidden tesla های مجاز 0 0 0 0 0 0 2 3 4 4


سازه دفاعی ایکس بو X-Bow

250px-Xbow4

X-Bow یه سازه دفاعی است که اجسام فلزی را با قدرت زیاد به دشمن شلیک میکند. این سازه با اکسیر شارژ و پر میشود و اتوماتیک کار میکند. در دو حالت عمل میکند : زمینی و هوایی یا هردو. اگر فقط آن را روی زمینی یا فقط روی هوایی تنظیم کنید ، در محدوده وسیعی یعنی تا 14 واحد کاشی اینکار را انجام میدهد ولی اگر آن را روی حالت زمین و هوا تنظیم کنید در محدوده کوچکتری یعنی 11 کاشی قادر به شلیک است. x-bow تنها در لول تاون هال 9 به بالا قابل دسترس خواهد بود. x-bow به اندازه یک مربع 3 در 3 کاشی جا میگیرد.

در زیر روند تغییرات X-Bow را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

x

توصیه هایی در هنگام دفاع :

این سازه یعنی X-Bow بهتر است پشت سازه های دفاعی دیگر و به عبارت دیگر در مرکز سرزمین شما قرار گیرد.

دقت داشته باشید همیشه X-Bow خود را با اکسیر پر کنید در غیر اینصورت یک سازه بدردنخور و جاگیر خواهد بود.

توصیه هایی در هنگام حمله :

X-Bow در واقع هیچ گونه معایب یا نواقصی ندارد که هنگام حمله بخواهید از آن بهر ببرید مگر اینکه روی حالت زمینی تنظیم شده باشد.

دقت داشته باشید این سازه به شدت قوی است و طیف گسترده ای را تحت نظر خود دارد . بنابراین سعی کنید آن را با پکا یا غول ها مشغول کنید. سپس با یه دسته از بربرین ها و آرچری ها آن را نابود کنید.

دقت کنید قبل از حمله و ببینید  X-Bow کسی که به آن حمله میکنید پر است یا خالی ! شاید میپرسید چطور؟ خب وقتی  X-Bow پر باشد یک جعبه روی آن قرار دارد که در واقع تیرهای اکسیری در آن قرار دارد و  X-Bow خالی فاقد آن جعبه است. عکس زیر را ببینید که  X-Bow خالی به چه شکل است:

em

عکس سمت راست x-bow خالی و عکس سمت چپ x-bow پر را نشان میدهد.

لول town hall 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تعداد x-bow های مجاز 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3

سازه دفاعی Inferno Tower :

Inferno3

infrno tower یک سازه دفاعی است که توسط اکسیر تیره dark elixir شارژ و پر میشود و با حرارت بسیار بالای خود دشمنان را به صورت تک تک یا چند تایی میسوزاند.

inferno tower تنها در لول 10 تاون هال و به تعداد 2 عدد قابل دسترس است.

شلیک به دشمنان در حالت single یعنی شلیک تکی مدت زمانی به طول مینجامد تا آماده شلیک شود ولی بسیار قدرتمند تر از شلیک چند تایی است.

در شلیک چند تایی inferno tower میتواند همزمان 5 دشمن را مورد حمله قرار دهد و به یک اندازه به آنها آسیب برساند. بنابراین چون یک میزان قدرت را بین 5 دشمن تقسیم میکند میزان آسیب کمتری به دشمنان نسبت به حالت شلیک تکی وارد می آورد . زیرا در شلیک تکی همان میزان قدرت بدون تقسیم شدن به یک دشمن وارد می آید.

هر دشمنی که توسط inferno tower در حال آسیب دیدن باشد ، نمیتواند توسط جان دهنده ها و اسپل های جان دهنده ، بهبود یابد.

مانند x-bow ها ، Inferno tower نیز نیازمند لود شدن با اکسیر است . البته اکسیر سیاه .

در زیر روند تغییرات Inferno Tower را پس از هر آپدیت و در هر مرحله مشاهده میکنید :

Inferno

توصیه هایی در هنگام دفاع:

دقت کنید که inferno tower در مقابل دسته اول سربازها یعنی بربرین ها ، آرچری ها و گابلین (دزدها) ضعیف تر است . در نتیجه سعی کنید همیشه با mortar یا wizard tower از inferno tower خود محافظت کنید.

سعی کنید همیشه wizard tower و inferno tower را نزیدک هم قرار دهید تا هر دو از هم محافظت کنند . در واقع این دو سازه میتوانن از یکدیگر در مقابل دشمنان دفاع کنند و ضعف های یکدیگر را بپوشانند.

inferno tower و داغی ساطع شده از آن بر روی دشمنان، امکان هرگونه بهبود جان آنها را توسط جان دهنده ها میگیرد . در نتیجه قرار دادن Inferno tower در نزدیکی تاون هال و سازه های مهم مثل انبار اکسیر و طلا بسیار مناسب است.

حالت multiple یا شلیک چند تایی inferno tower برای از بین بردن گروهی از سربازهای مرحله اول یعنی بربرین ، آرچر و گابلین (دزدها) و نیزخوک سوارها بسیار مناسب است که هم جان کمتری دارند و هم به صورت گروهی حمله میکنند.

در نتیجه بهترین توصیه دفاعی ما به شما در مورد جایگاه inferno tower اینست که آن را د اطراف منابع حساس و مهم و تاون هال قرار دهید و هر کدام را روی یک مد بگذارید یعنی یکی روی single و یکی روی multiple. سپس با تله های مختلف در اطراف آن و نیز سازه های دفاعی دیگر منجمله wizard tower از آن محافظت نمایید.

توصیه هایی در هنگام حمله:

بهترین روش و استراتژی حمله به کسانی که تاون هال لول 10 هستند و inferno tower دارند و این سازه توسط دیوارهای مختلف پوشیده شده است اینست که ابتدا با یه سرباز بزرگ و قوی مثل hero به آن حمله کنید تا حواسش پرت شود سپس گروهی از minion ها را بفرستید و سپس با کمک spell رعد و برق کارش را تمام کنید. البته این برای حالتی است که inferno tower روی حالت single و تک تیری ست شده باشد.

دقت کنید که 4 تا اسپل رعد و برقی لول 4 به بالا میتواند یک inferno tower لول 1 را از بین ببرد.

5 تا اسپل رعد و برق لول 4 به بالا میتواند یک inferno tower لول 2 را از بین ببرد.

5 تا اسپل رعد و برق لول 5 به بالا میتواند یک inferno tower لول 3 را از بین ببرد.

در حالت single یعنی تک تیر بودن inferno tower ، سربازهای کوچکتر یعنی بربرین ، آرچری و گابلین یا دزد ، قوی تر هستند. چرا که در حالت شلیک تکی، هر بار که inferno tower روی یک دشمن جدید تمرکز میکند ، مدتی طول میکشد تا دوباره برای شلیک آماده شود. برای مثال Golem ها که همان سربازهای سنگی و بزرگ هستند، در عرض چند ثانیه توسط inferno tower از بین میروند ولی اگر شما آن را با گروهی از بربرین ها و آرچری ها محاصر کنید سریع تر آن را از بین میبرید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 30 بهمن 1396 10:24 ق.ظ
این وبلاگ فوق العاده است من دوست دارم خواندن پست های شما.
ببخشید کار خوب! می دانید، تعداد زیادی از افراد
در جستجوی این اطلاعات هستند، شما می توانید آنها را به شدت کمک کنید.
جمعه 17 آذر 1396 09:31 ب.ظ
Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell and gave
it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She
placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit
crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back!
LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!
دوشنبه 13 شهریور 1396 03:54 ب.ظ
Magnificent items from you, man. I've consider your stuff previous to and you are simply extremely great.

I actually like what you have bought right here, certainly like what you're stating and the best way wherein you assert it.
You make it enjoyable and you still care for to stay it wise.
I can not wait to learn far more from you. That is really a terrific site.
یکشنبه 15 مرداد 1396 12:58 ب.ظ
magnificent publish, very informative. I ponder why the other specialists of this sector
don't notice this. You must continue your writing. I'm sure, you've a great readers' base already!
سه شنبه 6 تیر 1396 06:29 ب.ظ
Glad to be one of the visitors on this awe inspiring site
:D.
دوشنبه 5 تیر 1396 01:18 ب.ظ
You can certainly see your expertise within the paintings you write.

The arena hopes for more passionate writers like you who aren't afraid
to say how they believe. Always go after your heart.
جمعه 2 تیر 1396 07:28 ب.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب اصل آیا واقعا کار بسیار
خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر پاراگراف شما در واقع موفق به من مؤمن
اما فقط برای کوتاه در حالی که.
من این مشکل خود را با فراز در منطق و یک ممکن است را
سادگی به پر همه کسانی معافیت.

اگر شما که می توانید انجام من خواهد قطعا تا پایان در گم.
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 06:23 ب.ظ
Hi my loved one! I want to say that this article is amazing, nice written and come
with approximately all vital infos. I'd like to see extra
posts like this.
جمعه 25 فروردین 1396 01:26 ق.ظ
Awesome! Its really remarkable piece of writing, I have got much clear idea on the topic of
from this post.
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:49 ق.ظ
I am really grateful to the holder of this web site who has shared this wonderful
piece of writing at here.
سه شنبه 22 فروردین 1396 04:41 ق.ظ
I'm impressed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's both educative and entertaining,
and without a doubt, you have hit the nail on the head.
The problem is something which not enough men and women are speaking intelligently about.

I am very happy that I came across this during my hunt for something relating to this.
سه شنبه 15 فروردین 1396 10:39 ق.ظ
Your style is unique compared to other people I have read stuff from.

Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر